• sob.. lut 4th, 2023

Skorzystaj z tych wskazówek, aby już dziś rozpocząć marketing na Facebooku!

ByRedakcja

maj 23, 2019

Marzysz o sukcesie? Chcesz, aby Twoje zyski osiągnęły wszystkie wyznaczone cele? Jeśli tak, to marketing na Facebooku może być świetnym sposobem, aby mieć wszystkie te rzeczy i wiele więcej.

Z tego artykułu dowiesz się, jakie kroki należy wykonać, aby utworzyć kampanię.Postaraj się zachować profesjonalizm przez cały czas. Nawet jeśli znajdujesz się w sytuacji, w której czujesz się mniej niż profesjonalista, pomyśl dwa razy. Wszystko, co zrobisz, wpłynie na sposób postrzegania Twojej firmy, więc uważaj na to, jak prezentujesz się innym.Twórz regularne posty na swojej stronie na Facebooku. Skonfigurowanie strony, umieszczenie wielu postów pierwszego dnia, a następnie ignorowanie strony przez kilka następnych miesięcy nie wpłynie na poprawę Twojej firmy. Skonfiguruj harmonogram publikowania, który odpowiada celom Twojej firmy na stronie na Facebooku, i trzymaj się go.Publikuj regularnie na swojej stronie na Facebooku. Nie twórz tylko swojej strony biznesowej, publikuj kilka wpisów pierwszego dnia, a potem przestań publikować na kilka miesięcy. Brak częstego aktualizowania strony pokazuje odbiorcom, że nie obchodzi Cię to aż tak bardzo. Jeśli potrzebujesz tej strony na Facebooku dla swojej firmy, trzymaj się pewnego rodzaju harmonogramu publikowania.Firma, która od czasu do czasu ma do czynienia ze swoimi klientami, taka jak pośrednik w handlu nieruchomościami lub dealer samochodowy, naprawdę nie skorzysta na stronie na Facebooku. Twoi klienci przychodzą i odchodzą losowo, więc nie będą mieli powodu, aby śledzić Twoje codzienne posty. Spróbuj dostać się do reklam na Facebooku, które są kierowane zamiast tego.Unikaj publikowania aktualizacji, które są nieistotne dla Twojej marki i klientów. Chociaż osobiste aktualizacje lub przemyślenia na temat wydarzeń mogą Ci się wydawać ważne, musisz pamiętać, że może to nie zainteresować Twoich subskrybentów. Skorzystaj z tych wskazówek, aby już dziś rozpocząć marketing na Facebooku!

Spróbuj użyć swojego konta osobistego, aby udostępniać osobiste aktualizacje projektów.Skorzystaj z dostarczonego zestawu narzędzi analitycznych Insights.

Statystyki pokazują, które części Twojej strony przyciągają ruch, a które po prostu nie działają. Możesz skorzystać z danych Insights, aby dostosować swoją stronę do tego, co chcą zobaczyć Twoi odwiedzający, co przyciągnie więcej odwiedzających do Twojej strony.Zawsze integruj swoją stronę na Facebooku ze swoją witryną. Wygląd i styl stron na Facebooku musi pasować do Twojej witryny i innych kont w mediach społecznościowych. Jeśli Twoja witryna jest głównie czerwona z niestandardową grafiką, użyj tej samej grafiki i kolorów na swojej stronie na Facebooku, aby uzyskać bardziej autentyczny wygląd.Promuj swoją stronę na Facebooku w każdym miejscu. Udostępnij link do swojego profilu w mediach społecznościowych na swojej stronie internetowej, na swojej stronie osobistej, na swoim blogu, na stronach znajomych i gdziekolwiek indziej, o czym możesz pomyśleć. Im bardziej eksponowana jest Twoja strona, tym lepiej jest dla Twojej firmy.Na swojej ścianie publikuj tylko profesjonalnie wyglądające zdjęcia. Te zdjęcia muszą mieć coś wspólnego z Twoją firmą. Jeśli Twoje zdjęcia będą miały charakter osobisty, upewnij się, że używasz wysokiej jakości aparatu i nie zamieszczaj zdjęć, które mogą rzucić negatywne światło na Twoją markę.Kiedy otrzymasz komentarze, odpowiadaj na każdy z nich najlepiej jak potrafisz. Oznacza to nie tylko odpowiadanie osobom, które komentują Twój profil, ale także komentarze w Twojej skrzynce odbiorczej. Wymaga to od Ciebie wiele wysiłku i pracy, ale użytkownicy docenią osobisty charakter.Niezależnie od tego, czy planujesz tworzyć atrakcyjne reklamy, czy budować imperium stron biznesowych, pierwszym krokiem jest zawsze nauczenie się jak najwięcej. Ten artykuł jest świetnym pierwszym przystankiem, ale czytaj dalej i szukaj informacji. Im więcej się nauczysz, tym lepsze będą Twoje kampanie, a sukces szybko nadejdzie.