• sob.. maj 18th, 2024

Wskazówki i porady dotyczące korzystania z iPada w pełnych możliwościach

ByRedakcja

lip 24, 2020

iPad zawładnął światem rozrywki i jest wiele powodów, dla których.

Być może nie do końca dowiedziałeś się, jak te powody odnoszą się do twojego życia. Dlatego musisz czytać dalej, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób możesz używać iPada, aby pomóc Ci nacisnąć łatwy przycisk w życiu.Możesz teraz tworzyć foldery w systemie iOS na iPadzie. Stuknij aplikację i przytrzymaj ikonę, aż zacznie drżeć. Następnie przeciągnij aplikację na drugą aplikację i puść. Spowoduje to utworzenie folderu, w którym znajdują się dwie aplikacje. Nazwa folderu będzie reprezentować kategorię tego, czym są aplikacje. Możesz także łatwo zmienić nazwę folderu.Czy wiesz, że gdy ładujesz iPada na płaskiej powierzchni, może minąć trochę czasu, zanim pojawi się lampka baterii? Nie panikuj! Podłącz i poczekaj chwilę. W końcu pojawi się symbol ładowania, a Twój iPad ładuje się przez cały czas.Dla oddanego użytkownika iPada, który spędza dużo czasu w podróży, konieczne jest noszenie dodatkowej baterii, która została naładowana. Bardzo niewygodne jest brak soku w samolocie lub pociągu, bez nadziei na podłączenie ładowarki, dopóki nie dotrzesz do celu.Twój iPad domyślnie wyświetla w podglądzie pierwsze dwa wiersze wiadomości e-mail. Czasami możesz chcieć mieć większy podgląd. Wystarczy kliknąć Ustawienia, a następnie Poczta. Po przejściu do poczty wybierz kontakty, a następnie kalendarz, aby zmienić opcje podglądu poczty.Czy musisz przełączyć się z jednej aplikacji na drugą? Powinieneś aktywować gesty wielozadaniowości w ogólnej zakładce ustawień. Wskazówki i porady dotyczące korzystania z iPada w pełnych możliwościach

Będziesz wtedy mógł przesuwać palcem w lewo lub w prawo, aby przełączać aplikacje, przesuń palcem w górę, aby zobaczyć pasek wielozadaniowości i uszczypnij palce, jeśli chcesz uzyskać dostęp do domu.Jeśli chcesz wyszukiwarkę inną niż Google, możesz ją mieć.

Uzyskaj dostęp do Safari, a następnie do wyszukiwarki z menu Ustawienia. Teraz możesz wybrać Bing lub Yahoo jako domyślną wyszukiwarkę. Zawsze możesz to zmienić z powrotem w ten sam sposób.Jeśli chcesz wyciszyć głośność na iPadzie, spróbuj tego. Przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności przez kilka sekund. Jest to szybkie rozwiązanie, gdy z jakiegoś powodu potrzebujesz iPada. Przytrzymaj go ponownie, gdy będziesz gotowy, aby przywrócić głośność do pierwotnego poziomu.Jeśli masz ostatnio zakupione aplikacje ze sklepu z aplikacjami, które chcesz ukryć, jest to całkiem proste! Otwórz App Store i kliknij zakładkę „kupione” na dole ekranu. Powinien dać ci listę aplikacji i wybrać tę, którą chcesz ukryć. Przesuń palcem po aplikacji lub w prawo nad nią, a teraz powinna być wyszarzona nad przyciskiem „zainstalowane”. Pojawi się czerwony przycisk i będziesz mieć teraz możliwość ukrycia aplikacji.Aby zobaczyć każdą uruchomioną aplikację, wystarczy dwukrotnie kliknąć przycisk „Home”. Ta akcja pokazuje pasek wszystkich uruchomionych aplikacji. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy nacisnąć ikonę. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie wiedzieć, które aplikacje zużywają energię i śledzić, nad czym ostatnio pracowałeś.Być może nie wiedziałeś zbyt wiele z tych informacji przed przeczytaniem artykułu. Dlatego musisz ciągle odkrywać, w jaki sposób Twój iPad może dla Ciebie pracować. Wystarczy odpowiednia wiedza. Mam nadzieję, że skorzystałeś z tej porady, więc czas zacząć.