• pt.. kwi 12th, 2024

Co to jest polisa ubezpieczeniowa samochodu?

ByRedakcja

maj 26, 2020

Czy wiesz, czego nienawidzą firmy ubezpieczeniowe? Poinformowany klient.

Doświadczeni klienci ubezpieczeń samochodowych otrzymują lepsze ubezpieczenie i niższe stawki niż ci mniej poinformowani. Kogo chcesz mieć przy zakupie ubezpieczenia samochodowego, siebie lub swojego ubezpieczyciela? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz przechylić szalę na swoją korzyść.Wybierając ubezpieczenie samochodu, pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu się, jeśli chodzi o odpowiedzialność za uszkodzenie mienia i obrażenia ciała. Odpowiednia wysokość ubezpieczenia w tym obszarze może mieć duże znaczenie w razie wypadku. Brak wystarczającego zasięgu może spowodować pozew, z którego może być trudno odzyskać.Rozważając opcje, które chcesz uwzględnić w swoim ubezpieczeniu samochodowym, sprawdź, czy ubezpieczenie holowania jest czymś, czego naprawdę potrzebujesz. Często holowanie jest już uwzględnione w niektórych rodzajach wypadków. Jeśli należysz do niektórych agencji pomocy samochodowej, mogą one już zapewnić Ci to ubezpieczenie. Najczęściej doliczanie tego dodatku nie jest korzystne finansowo.Rozważając dodatki do ubezpieczenia samochodu, najprawdopodobniej możesz zrezygnować z ubezpieczenia wynajmu samochodu. Za ubezpieczenie najmu zapłacisz prawie 50 USD rocznie, podczas gdy jest to taki sam koszt wynajmu samochodu na jeden do dwóch dni. Ponadto wynajęty samochód najprawdopodobniej jest już objęty Twoją polisą.Kiedy masz ubezpieczenie samochodu, chcesz zrobić wszystko, aby utrzymać niskie składki. Coś, co możesz zrobić, to upewnić się, że otrzymasz wszystkie zniżki, które możesz uzyskać. Niektóre rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, to np. czy Twój samochód ma alarm, ile ma poduszek powietrznych? Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje również zniżkę, jeśli weźmiesz udział w kursie jazdy defensywnej.Jeśli myślisz o dodaniu nastolatka do swojego ubezpieczenia samochodowego, dowiedz się, ile kosztowałoby objęcie go polisą w porównaniu z kwotą, jaką kosztowałoby uzyskanie oddzielnej polisy. Możesz zaoszczędzić pieniądze, kupując dziecku osobną polisę; rodzaj posiadanych samochodów ma wpływ na cenę.Zanim dodasz swojego nastoletniego kierowcę do swojej polisy ubezpieczeniowej, spójrz na swoją historię kredytową. Jeśli masz dobry kredyt, zwykle taniej jest dodać nastolatka do własnej polisy. Co to jest polisa ubezpieczeniowa samochodu?

Ale jeśli miałeś problemy z kredytem, ​​lepiej nie przekazywać tego dziecku; zacznij je od polisy we własnym imieniu.Studenci zazwyczaj otrzymują wiele zniżek, jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu.

Jeśli jesteś studentem, który chce zaoszczędzić pieniądze na polisie, sprawdź zniżki dla studentów rezydentów. Zniżki te są przeznaczone dla studentów, którzy korzystają ze swoich pojazdów tylko w weekendy, święta i miesiące letnie. Dzięki tej zniżce możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.Poszukaj polis stanowego ubezpieczenia zdrowotnego. Chociaż istnieją federalne programy zdrowotne dla rodzin o niskich dochodach, niektóre stany pracują nad przyjęciem planów tanich ubezpieczeń zdrowotnych dla rodzin z klasy średniej. Skontaktuj się ze stanowym departamentem zdrowia, aby dowiedzieć się, czy te tanie plany są oferowane w Twojej okolicy, ponieważ mogą one zapewnić szeroki zakres ubezpieczenia przy minimalnych kosztach.Jeśli Twój samochód nie jest szczególnie cenny, przy zakupie ubezpieczenia samochodu wybierz minimalną kwotę odpowiedzialności. To jest podstawowe ubezpieczenie prawnie nakazane przez twój stan. Chociaż minimalna odpowiedzialność zapewnia bardzo ograniczoną pomoc finansową przy składaniu roszczenia, Twoje potrzeby będą prawdopodobnie skromne, jeśli Twój samochód również jest skromny. Minimalne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej to najtańsze ubezpieczenie, jakie możesz uzyskać.Kiedy wybierasz proste wskazówki dotyczące ubezpieczenia samochodu, takie jak te, uzbrajasz się, by walczyć o najlepsze dostępne dla Ciebie oferty ubezpieczeniowe. Wyróżniasz się z tłumu i otrzymujesz lepsze leczenie od swojego ubezpieczyciela. Kształcenie się w zakresie ubezpieczeń samochodowych to zła wiadomość dla firm ubezpieczeniowych, ale dobra wiadomość dla Ciebie i Twojego portfela!