• niedz.. cze 23rd, 2024

Proste kroki, jak uzyskać najlepsze ubezpieczenie w mieście

ByRedakcja

maj 10, 2021

Jedną z rzeczy, którą ma wiele osób, jest ubezpieczenie.

Ubezpieczenie to plan finansowy, który rekompensuje Tobie lub Twoim bliskim wypadek, śmierć, potrzeby medyczne lub uszkodzenie mienia. Istnieje wiele form ubezpieczenia, od ubezpieczenia samochodu po ubezpieczenie od tornada, co utrudnia wybór odpowiedniego ubezpieczenia. Jednak porady zawarte w tym artykule pomogą w wyborze dowolnego ubezpieczenia.Kiedy otrzymujesz wycenę ubezpieczenia, powiedz im wszystko i wszystko, co może kwalifikować Cię do zniżki. Na przykład liceum mogło być dziesięć lat temu, ale byłeś honorowym uczniem i to kwalifikuje cię do zniżki. Inną rzeczą, która kwalifikowała mnie do zniżki, było to, że pracuję w branży medycznej, więc koniecznie powiedz im, gdzie pracujesz. Wszyscy kochamy oszczędzać, więc nie zapomnij zapytać o wszystkie możliwe rabaty.Zaoszczędź pieniądze na składkach ubezpieczeniowych, podnosząc franszyzę. Możesz zaoszczędzić 100 USD lub więcej na składce ubezpieczenia samochodu, podnosząc swój udział własny z 250 USD do 500 USD. Podobnie, jeśli zwiększysz udział własny właściciela domu z 500 USD do 1000 USD, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Nawet zwiększenie udziału własnego w ubezpieczeniu zdrowotnym pomaga zaoszczędzić pieniądze na składkach.Chcesz mieć w życiu jak największą ochronę ubezpieczeniową. Lista jest następująca: ubezpieczenie domu lub najemcy, ubezpieczenie zdrowotne i na życie i wreszcie ubezpieczenie samochodu. Możliwe jest również rozszerzenie zakresu ochrony na członków rodziny.Utrzymanie Twojej zdolności kredytowej w dobrej kondycji pomoże Ci uzyskać lepsze stawki ubezpieczenia. Firmy ubezpieczeniowe w większości stanów korzystają z raportu kredytowego, aby częściowo określić Twoje stawki. Jeśli jesteś obarczony wysokim ryzykiem, będziesz musiał zapłacić wyższą składkę.Jeśli masz smartfona, wykorzystaj go na swoją korzyść, aby pomóc sobie z ubezpieczeniem. Niektóre firmy mają wyspecjalizowane aplikacje do kilku aspektów kwestii ubezpieczeniowych. Od pomocy przy inwentarzu domu po zarządzanie polisami i przypomnienia o rachunkach — możesz znaleźć program do pobrania na swój telefon. Proste kroki, jak uzyskać najlepsze ubezpieczenie w mieście

Skontaktuj się z operatorem, aby zobaczyć, co oferuje, jeśli nie możesz znaleźć czegoś w sklepie z aplikacjami.Jeśli masz dom i samochód, ubezpiecz je za pośrednictwem tej samej firmy, aby uzyskać duże oszczędności.

Większość firm ubezpieczeniowych oferuje zniżki obejmujące wiele polis, co oznacza, że ​​im więcej różnych polis zarejestrujesz w ich firmie, tym mniej za nie zapłacisz. Bardziej efektywne jest również opłacenie rachunku.Znajdź polisę ubezpieczeniową dla zwierząt, która obejmuje wiele różnych problemów. Szeroki zasięg jest najważniejszy w przypadku recept, opieki dentystycznej i problemów z alergią. Jeśli nie masz tego rodzaju polisy, spodziewaj się, że zapłacisz dużo więcej niż to konieczne, zwłaszcza gdy twoje zwierzę zaczyna się starzeć.Twój agent ubezpieczeniowy jest zawsze dostępny, aby pomóc Ci obniżyć koszty ubezpieczenia, więc zadzwoń do niego. Jest dobrze zorientowany we wszystkich różnych zniżkach oferowanych przez twoją firmę ubezpieczeniową, więc może pomóc ci znaleźć każdy możliwy sposób na zmniejszenie składek i zwiększenie zasięgu.Porównaj wiele opcji ubezpieczenia przed zakupem, aby zrobić to dobrze. Siła internetu sprawia, że ​​porównywanie ubezpieczeń jest szybkie i bezbolesne, tam gdzie kiedyś było to pracochłonne i frustrujące. Pamiętaj jednak o fałszywym poczuciu dokładności, jakie daje szybkie wyszukiwanie w Internecie. Sprawdź dokładnie konkurencyjne oferty, aby upewnić się, że faktycznie porównujesz równoważne polisy.Płacąc za składkę, nigdy nie wysyłaj firmie ubezpieczeniowej gotówki. Wypisz czek lub otrzymaj przekaz pieniężny. W ten sposób, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, masz zapis o swoim zakupie. Uniemożliwia to również złodziejom kradzież pieniędzy, ponieważ nie mogą zrealizować czeku ani przekazu pieniężnego.Jak wspomniano wcześniej, istnieje wiele rodzajów ubezpieczeń, które mogą utrudnić wybór. Korzystając z porad zawartych w powyższym artykule, będziesz mógł w łatwy sposób dobrać odpowiednie ubezpieczenie.