• sob.. cze 25th, 2022

Portal handlowy

Sprzedajesz produkty lub usługi? Możemy o nich napisać!

Zaktualizuj swoją garderobę dzięki tym wskazówkom dotyczącym mody

ByRedakcja

paź 24, 2019

Twoje ubrania mówią ludziom, kim jesteś.

Nie jest trudno skomponować strój na okazję, jeśli wiesz, jak do tego podejść. Dopasowywanie kolorów i stylów wymaga trochę praktyki. Jeśli potrzebujesz wskazówek, w jaki sposób możesz mieć świetnie wyglądające stroje, które pasują do Twojej osobowości, przeczytaj ten artykuł.Jeśli wybierasz się bezpośrednio z pracy na wieczorne wyjście na miasto, weź ze sobą kilka podstawowych makijaży, aby zmienić swój wygląd. Rozważ ciemniejszą szminkę i trochę przydymionych cieni do powiek, aby zmienić swój wygląd. Możesz również nieco przyciemnić rumieniec, zapewniając kontur na ciemniejszy czas. Te trzy produkty ułatwią przejście.Jeśli nosisz pończochy, miej przy sobie małą buteleczkę przezroczystego lakieru do paznokci. Jeśli wpadniesz w przeszkodę lub złapiesz, mała kropla pasty pomoże to zatrzymać, zanim stanie się zła. Pamiętaj, że do pracy wystarczy niewielka ilość, więc nie przesadzaj, bo będziesz miał lepki bałagan.Jeśli masz bardzo suchą skórę, możesz zastosować krem ​​nawilżający przed użyciem ulubionych produktów zapachowych. Dzięki temu woda kolońska lub perfumy dłużej pozostaną na twoim ciele. Najlepiej sprawdzi się, jeśli użyjesz bezzapachowego kremu nawilżającego, aby zapachy nie konkurowały ze sobą ani nie tworzyły nowego, nieoczekiwanego zapachu.Posiadanie świetnej torebki może sprawić, że Twój strój będzie wyglądać świetnie, ale upewnij się, że pasuje również do każdej innej torby, którą musisz nosić. Na przykład. jeśli masz torebkę i listonoszka, powinny być w podobnych kolorach i fasonach. Nie noś jednocześnie dwóch rodzajów toreb.Sposób nakładania makijażu zależy od tego, dokąd się wybierasz. Na przykład, jeśli wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną, zachowaj naturalny wygląd makijażu i podkreśl swoje najlepsze cechy. Na przykład, jeśli masz piękne oczy, noś delikatny kolor, który wzmacnia kolor oczu. Zaktualizuj swoją garderobę dzięki tym wskazówkom dotyczącym mody

Jeśli twoją najlepszą cechą są kości policzkowe, dodaj trochę koloru do jabłka swoich policzków.Uzupełnij swój styl cudownym uśmiechem.

Jeśli chodzisz ze smutkiem, to nie ma znaczenia, co masz na sobie. Naprawdę modna osoba wie, jak ważne jest noszenie pięknego zestawu perłowych bieli. Powinieneś się uśmiechać, kiedy tylko możesz. Sprawi, że poczujesz się lepiej i będziesz wyglądać modnie.Wyrzuć sweter z dziurą lub te dżinsy, które ledwo trzymają się w kroku. Mogą czuć się jak starzy przyjaciele, ale jeśli zostaniesz w nich zauważony, będziesz postrzegany jako dama z sąsiedztwa. Łatwo zapomnieć, że twoja koszula jest poplamiona, jeśli nagle musisz wyjść z domu. Kupuj i noś ubrania, w których nie będziesz miał nic przeciwko byciu widzianym.Jedną ze świetnych wskazówek dotyczących mody jest zwrócenie uwagi na to, który projektant lub marka najlepiej do Ciebie pasują. To bardzo dobry pomysł, ponieważ wiele razy projektant dopasowuje swoje stroje do konkretnego typu ciała lub osoby, dzięki czemu odniesiesz sukces z wieloma opcjami ubioru.Regularnie czyść ubrania. To oczywiste, ale dotyczy to ubrań, które trzeba prać chemicznie. Czyste ubrania trwają dłużej i wyglądają świeżo. Czyszczenie ubrań pomaga im zachować nowy wygląd. Tylko pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji na etykiecie, aby nadal wyglądały świetnie.Wybór stroju do noszenia nie musi być trudny. Nie musisz ubierać się jak ktokolwiek w szczególności. Bądź wierny swojemu gustowi i znajdź swój własny styl. Wyraź to kim jesteś poprzez swoje ubrania. Zastosuj niektóre z sugestii zawartych w tym artykule i zacznij się bawić, układając swoją garderobę.