• sob.. maj 18th, 2024

O czym należy pamiętać kupując sukienkę w dużym rozmiarze?

ByRedakcja

paź 24, 2021

Panie noszące w większe rozmiary niekiedy mogą mieć problem z doborem odpowiedniej sukienki, może wynikać to z nieumiejętności odpowiedniego wyboru.

Należy bowiem pamiętać, iż w tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj sylwetki jaką posiadamy, może być to figura gruszki, klepsydry czy też jabłka. Każdy z tych typów kobiecej sylwetki będzie charakteryzował się nieco innymi elementami, które będziemy chcieli zakryć, natomiast inne będziemy chcieli lepiej wyeksponować.

O czym należy pamiętać kupując sukienkę w dużym rozmiarze?

Jak wybrać sukienkę plus size na wesele?

W przypadku dekoltu wybierzemy oczywiście dekolt w kształcie litery v, pozwoli on wysmuklić naszą sylwetkę, podkreśla także krągłość biustu. Oczywiście może to być bardzo interesujący zabieg ze względu na możliwość odwrócenia uwagi od innych części naszego ciała. Może być to dekolt łódkowaty, rozcięty, dodatkowo można wybrać także sukienkę z rozcięciem na plecach. Oczywiście w tym przypadku należy pamiętać o odpowiednim biustonoszu, który będzie odpowiednio podtrzymywał oraz modelował biust. W przypadku sukienek plus size staramy się wybierać raczej rękawy dłuższe, zakrywające nasze ramiona.

Oczywiście powinniśmy zwrócić uwagę na kolor, w przypadku sukienek plus size najlepiej sprawdzą się kolory ciemniejsze, czarny, kolor śliwkowy, grafitowy. Oczywiście dzięki temu będziemy mogli odjąć sobie kilka kilogramów, z pewnością dodatkowo dobrym pomysłem będzie wybranie sukienki prostej, która nie będzie posiadała zbyt wielu dodatków. Oczywiście warto wykorzystać pasek, który może podkreślić naszą talię, biodra. Sukienki jednolite najlepiej sprawdzą się w przypadku dużych rozmiarów, pamiętajmy iż paski mogłyby nas optycznie poszerzać. Z pewnością materiał, który dobrze będzie leżał na naszym ciele, i będzie zawierał także nieco dodatków z materiałów elastycznych, będzie także dobrym pomysłem.

Wiele pań zastanawia się jaka będzie najlepsza sukienka na wesele dla puszystej, w tym przypadku oczywiście musimy uwzględnić w porę roku, zastanowić się nad grubością materiału jaki wybierzemy. Z pewnością powinna być to sukienka, która będzie zakrywała całe uda, może być to sukienka do kolan. Warto nieco ukryć również ramiona, wybrać materiał, który zapewni nam wygodę, z pewnością należy pamiętać, iż na weselu będziemy tańczyć, siadać przy stole, dlatego z pewnością nie może być to sukienka, która będzie krępowała nasze ruchy.